Відгуки про магазин
Відгуки про магазин
Відгуки в цифрах
100%
Відгуки є істинно справжніми від наших клієнтів
99%
Клієнтів рекомендують нас і далі планують здійснювати у нас покупки
3000+
Відгуків та оцінок залишено нашими клієнтами
Залишити відгук
5.0
Відгуків (4)
4
0
0
0
0
Надіслати відгук
Поставити запитання
Усі
Відгуки (4)
Питання (0)
Відгук від 19.06.2026
Олександр Єнікеєв
Купував шини, а точніше одну шину. (в основному продаж мінімум одна пара).
Дякую магазину за таку можливість. Дуже велика рідкість придбати одну одиницю.
Дуже задоволений.
Компанія Avtopik
Дякую Вам за відгук.Дуже приємно
Відгук від 11.03.2026
Ashot Fesenko
Прийшов час змінити гуму на байку, і з'ясувалось що знайти на ринку України нову мото-гуму потрібного розміру, виробника світового рівня, не китайську, та строком випуску не пізніше 24/25 років - не аби який квест. Спочатку пішов туди, де зазвичай купляв авто-гуму. Співробітники трьох найбільших інтернет-магазинів, в яких до цього вже купляв авто-гуму , пропонували замовити один єдиний на всю Україну комплект мото-гуми потрібного розміру, з різним рівнем націнки (тобто, з різним рівнем жадібності по відношенню до клієнта). В підсумку дійшов до Avtopik, у якому жодного разу не замовляв гуму\диски, та співробітника Дениса, який одразу здивував Мене інформацією, що нова мото -гума потрібного розміру є, і її можна купити та одразу отримати на відділені НП, не чекаючи 14 днів доставки під замовлення, як в інших інтернет-магазинах. Прискіпливо разом вибирали, але ляпас все рівно стався -у мото гуми ще існують варіанти як - камерна (під спіцоване колесо) та безкамерна. Тому спочатку приїхала передня - камерна, а задня -безкамерна. Але не було жодних проблем з заміною- одне відправив назад, і рівно через неділю отримав таку саму-тільки безкамерну , яку Денис замовив, не чекаючи необхідної доплати з Мого боку. І весь цей час в Мене не виникало жодних сумнівів - як в порядності людини, з якою спілкувався виключно через мессенджер, так і в компанії, яку Він представляє. Ще раз дякую Avtopik та Денису за допомогу.
Компанія Avtopik
Дякую за Ваш відгук і Вашу оцінку !
Відгук від 27.10.2025
Anna Кошай
Шукала диск на запаску , поняття не мала який саме б підійшов під моє авто. Звернулась за консультацією та замовила те що порадили і абсолютно все було добре диск став як рідний тепер маю запаску. Дуже швидко прийшло замовлення тому роботу компанії оцінюю в 5 зірок.
Відгук від 10.07.2024
Алексей Беккуш
После внушительной ямы прокатали один задний правый диск. Поставил обратно, ноль! Лаковое покрытие отличное, диски выглядят как новые и моются легко.
Компанія Avtopik
Дякуємо за відгук