Про нас

Клієнтам

Підбір за розміром
Підбір за авто
Каталог
Yokohama Advan Sport V105
Yokohama Advan Sport V105-зображення-1

Yokohama Advan Sport V105

Написати відгук

Літні шини
Легкові

Швидка доставка

Безкоштовна доставка

Статус товару

В наявності...
Немає в наявності

Ширина

195...
325

Висота

35...
30

Діаметр

16...
23

Типорозмір

195/50R16...
325/30R21

Сезонність шин

Літні шиниЛітні шини

Наявність шипів

нешип

Бренд

Yokohama

Призначення

ЛегковіЛегкові
Ціна від
4 510
Інформація про доставку
Доставка по Україні 

Нова Пошта:

Термін: 1–3 дні.

  • у відділення — від 100 грн

  • адресна доставка кур’єром — від 100 грн

Делівері:

Термін: 2–5 дні.

  • у відділення — від 100 грн

Укрпошта:

Термін: 3-6 дні.

  • у відділення — від 100 грн

  • адресна доставка кур’єром — від 100 грн

Самовивіз з пункту видачі в Одесі

• Якщо товар на складі в Одесі — самовивіз безкоштовний.
• Якщо товар на віддаленому складі — привеземо в пункт видачі за 1–3 робочі дні, переміщення від 100 грн. Точну суму та термін підтвердить менеджер під час оформлення замовлення, до оплати.

Адреса складу:
вул. Отамана Головатого, 111/1
Оплата
Оплата готівкою
Оплата при отриманні (післяплата)
Безготівковий розрахунок
Умови повернення та обміну товару
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Офіційна гарантія виробника: 12 міс.
Інформація про доставку
Оплата
Умови повернення та обміну товару
Товари моделі264 тов.
Фільтри
0
Сортування:
За рекомендаціями

Ціна

От
До
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 235/45 ZR19 95Y
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

235/45 ZR19 95Y

Japan 2024

Написати відгук

Код: 1000863928
6 582
Купити
В наявності
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 275/45 ZR18 107Y XL
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

275/45 ZR18 107Y XL

Japan 2024

Написати відгук

Код: 1000896026
7 429
Купити
В наявності
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 275/40 ZR22 108Y XL
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

275/40 ZR22 108Y XL

Japan 2024

Написати відгук

Код: 1001201970
11 151
Купити
В наявності
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 265/55 ZR19 109W
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

265/55 ZR19 109W

Написати відгук

Код: 1001450046
11 830
Купити
З Європи
Відправка 31.07
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 235/55 R20 102V
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

235/55 R20 102V

Написати відгук

Код: 1001372585
12 759
Купити
З Європи
Відправка 31.07
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 275/55 ZR19 111W
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

275/55 ZR19 111W

2024

Написати відгук

Код: 1001444848
6 264
Купити
З Європи
Відправка 31.07
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 285/50 R20 112V
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

285/50 R20 112V

Japan 2024

Написати відгук

Код: 1001469276
10 885
Купити
В наявності
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 275/30 ZR19 96Y XL
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

275/30 ZR19 96Y XL

Написати відгук

Код: 1000714875
10 803
Купити
З Європи
Відправка 31.07
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 265/40 ZR18 101Y XL
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

265/40 ZR18 101Y XL

Написати відгук

Код: 1000887849
9 733
Купити
З Європи
Відправка 31.07
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 295/40 ZR21 111Y XL
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

295/40 ZR21 111Y XL

Japan 2025

Написати відгук

Код: 1001157117
11 147
Купити
В наявності
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 315/40 ZR21 111Y XL
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

315/40 ZR21 111Y XL

Написати відгук

Код: 1001824610
13 321
Купити
З Європи
Відправка 31.07
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 245/45 ZR19 98Y
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

245/45 ZR19 98Y

Написати відгук

Код: 1000491605
9 043
Купити
З Європи
Відправка 31.07
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 245/40 ZR18 97Y XL
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

245/40 ZR18 97Y XL

Написати відгук

Код: 1000605302
8 364
Купити
З Європи
Відправка 31.07
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 245/50 ZR18 100W M0
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

245/50 ZR18 100W M0

Написати відгук

Код: 1000672216
9 448
Купити
З Європи
Відправка 31.07
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 225/50 ZR17 98Y XL
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

225/50 ZR17 98Y XL

Написати відгук

Код: 1000605301
6 858
Купити
З Європи
Відправка 31.07
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 245/45 ZR17 99Y XL
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

245/45 ZR17 99Y XL

Написати відгук

Код: 1000686971
7 019
Купити
З Європи
Відправка 31.07
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 275/40 ZR19 105Y XL
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

275/40 ZR19 105Y XL

Japan 2024

Написати відгук

Код: 1000669436
7 189
Купити
В наявності
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 265/35 ZR18 97Y XL
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

265/35 ZR18 97Y XL

Japan 2024

Написати відгук

Код: 1000695750
6 831
Купити
В наявності
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 245/40 ZR19 98Y XL
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

245/40 ZR19 98Y XL

Написати відгук

Код: 1000863034
8 982
Купити
З Європи
Відправка 31.07
Літні шини Yokohama Advan Sport V105 255/55 ZR18 109Y XL
Літні шиниЛегкові
Yokohama
Advan Sport V105

255/55 ZR18 109Y XL

Japan 2025

Написати відгук

Код: 1001015767
6 754
Купити
В наявності
Loading...
Головна
Каталог
Кошик
Увійти