Про нас

Клієнтам

Підбір за розміром
Підбір за авто
Каталог
Toyo Snowprox S954
Toyo Snowprox S954-зображення-1

Toyo Snowprox S954

Написати відгук

Зимові шини
Легкові

Швидка доставка

Доставка по всій Україні

Статус товару

В наявності...
Немає в наявності

Ширина

185...
285

Висота

35...
30

Діаметр

16...
21

Типорозмір

185/50R16...
315/35R20

Сезонність шин

Зимові шиниЗимові шини

Наявність шипів

нешип

Бренд

Toyo

Призначення

ЛегковіЛегкові
Ціна від
4 989
Інформація про доставку
Доставка по Україні 

Нова Пошта:

Термін: 1–3 дні.

  • у відділення — від 100 грн

  • адресна доставка кур’єром — від 100 грн

Делівері:

Термін: 2–5 дні.

  • у відділення — від 100 грн

Укрпошта:

Термін: 3-6 дні.

  • у відділення — від 100 грн

  • адресна доставка кур’єром — від 100 грн

Самовивіз з пункту видачі в Одесі

• Якщо товар на складі в Одесі — самовивіз безкоштовний.
• Якщо товар на віддаленому складі — привеземо в пункт видачі за 1–3 робочі дні, переміщення від 100 грн. Точну суму та термін підтвердить менеджер під час оформлення замовлення, до оплати.

Адреса складу:
вул. Отамана Головатого, 111/1
Оплата
Оплата готівкою
Оплата при отриманні (післяплата)
Безготівковий розрахунок
Умови повернення та обміну товару
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Офіційна гарантія виробника: 12 міс.
Інформація про доставку
Оплата
Умови повернення та обміну товару
Товари моделі73 тов.
Фільтри
0
Сортування:
За рекомендаціями

Ціна

От
До
Зимові шини Toyo Snowprox S954 195/55 R20 95H XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

195/55 R20 95H XL

2023

Написати відгук

Код: 1001101221
5 860
Купити
В наявності
Зимові шини Toyo Snowprox S954 235/45 R18 98V XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

235/45 R18 98V XL

Japan 2025

Написати відгук

Код: 1001083139
7 210
Купити
В наявності
Зимові шини Toyo Snowprox S954 245/40 ZR20 99W XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

245/40 ZR20 99W XL

2025

Написати відгук

Код: 1002149863
11 642
Купити
В наявності
Зимові шини Toyo Snowprox S954 235/40 ZR19 96W XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

235/40 ZR19 96W XL

Написати відгук

Код: 1000959908
9 285
Купити
З Європи
Відправка 30.08
Зимові шини Toyo Snowprox S954 205/45 R16 87H XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

205/45 R16 87H XL

Написати відгук

Код: 1000944453
6 256
Купити
З Європи
Відправка 30.08
Зимові шини Toyo Snowprox S954 245/40 ZR19 98W XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

245/40 ZR19 98W XL

Написати відгук

Код: 1000945467
10 164
Купити
З Європи
Відправка 30.08
Зимові шини Toyo Snowprox S954 235/35 ZR19 91W XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

235/35 ZR19 91W XL

Написати відгук

Код: 1000975012
9 222
Купити
З Європи
Відправка 30.08
Зимові шини Toyo Snowprox S954 255/30 ZR20 92W XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

255/30 ZR20 92W XL

Написати відгук

Код: 1000989736
12 942
Купити
З Європи
Відправка 30.08
Зимові шини Toyo Snowprox S954 205/50 R16 91H XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

205/50 R16 91H XL

Написати відгук

Код: 1001097353
4 989
Купити
З Європи
Відправка 30.08
Зимові шини Toyo Snowprox S954 235/50 R17 96V
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

235/50 R17 96V

Написати відгук

Код: 1000928003
8 294
Купити
З Європи
Відправка 30.08
Зимові шини Toyo Snowprox S954 255/40 R19 100V XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

255/40 R19 100V XL

2024

Написати відгук

Код: 1000975020
8 024
Купити
З Європи
Відправка 30.08
Зимові шини Toyo Snowprox S954 245/45 R18 100V XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

245/45 R18 100V XL

Написати відгук

Код: 1000972412
7 017
Купити
З Європи
Відправка 30.08
Зимові шини Toyo Snowprox S954 235/45 R17 97V XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

235/45 R17 97V XL

2024

Написати відгук

Код: 1000945176
6 157
Купити
З Європи
Відправка 30.08
Зимові шини Toyo Snowprox S954 255/35 ZR19 96W XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

255/35 ZR19 96W XL

2024

Написати відгук

Код: 1000928004
8 041
Купити
З Європи
Відправка 30.08
Зимові шини Toyo Snowprox S954 245/45 R17 99V XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

245/45 R17 99V XL

Написати відгук

Код: 1001076971
7 871
Купити
З Європи
Відправка 30.08
Зимові шини Toyo Snowprox S954 295/35 R21 107V XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

295/35 R21 107V XL

2024

Написати відгук

Код: 1001095051
10 630
Купити
З Європи
Відправка 30.08
Зимові шини Toyo Snowprox S954 245/40 R18 97V XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

245/40 R18 97V XL

Написати відгук

Код: 1001083110
7 205
Купити
З Європи
Відправка 30.08
Зимові шини Toyo Snowprox S954 225/40 R18 92V XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

225/40 R18 92V XL

Написати відгук

Код: 1000945110
6 697
Купити
З Європи
Відправка 30.08
Зимові шини Toyo Snowprox S954 255/35 ZR20 97W XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

255/35 ZR20 97W XL

2024

Написати відгук

Код: 1000975010
9 693
Купити
З Європи
Відправка 30.08
Зимові шини Toyo Snowprox S954 245/35 R20 95V XL
Зимові шиниЛегкові
Toyo
Snowprox S954

245/35 R20 95V XL

Написати відгук

Код: 1001553609
11 836
Купити
З Європи
Відправка 30.08
Loading...
Головна
Каталог
Кошик
Увійти