Про нас

Клієнтам

Підбір за розміром
Підбір за авто
Каталог
Continental Conti4x4Contact
Continental Conti4x4Contact-зображення-1

Continental Conti4x4Contact

Написати відгук

Літні шини
Легкові

Швидка доставка

Статус товару

В наявності...
Немає в наявності

Ширина

195...
275

Висота

45...
80

Діаметр

15...
20

Типорозмір

195/80R15...
275/55R19

Сезонність шин

Літні шиниЛітні шини

Наявність шипів

нешип

Бренд

Continental

Призначення

ЛегковіЛегкові
Ціна від
5 651
Інформація про доставку
Доставка по Україні 

Нова Пошта:

Термін: 1–3 дні.

  • у відділення — від 100 грн

  • адресна доставка кур’єром — від 100 грн

Делівері:

Термін: 2–5 дні.

  • у відділення — від 100 грн

Укрпошта:

Термін: 3-6 дні.

  • у відділення — від 100 грн

  • адресна доставка кур’єром — від 100 грн

Самовивіз з пункту видачі в Одесі
• В наявності (Одеса) 
  Сьогодні — Безкоштовно
Адреса складу:
вул. Отамана Головатого, 111
Оплата
Оплата готівкою
Оплата при отриманні (післяплата)
Безготівковий розрахунок
Умови повернення та обміну товару
Обмін/повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Офіційна гарантія виробника: 12 міс.
Інформація про доставку
Оплата
Умови повернення та обміну товару
Товари моделі40 тов.
Фільтри
1
Сортування:
За рекомендаціями

Ціна

От
До
Літні шини Continental Conti4x4Contact 235/50 R18 101H
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

235/50 R18 101H

France 2026

Написати відгук

Код: 15575
6 470
Купити
В наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 225/70 R16 102H
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

225/70 R16 102H

Czech Rep. 2024

Написати відгук

Код: 751
5 651
Купити
В наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 265/50 R19 110H XL
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

265/50 R19 110H XL

Czech Rep. 2025

Написати відгук

Код: 129436
8 308
Купити
В наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 265/45 R20 108H XL M0
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

265/45 R20 108H XL M0

Написати відгук

Код: 1000265327
8 304
Повідомити
Немає в наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 205/70 R15 96T
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

205/70 R15 96T

Написати відгук

Код: 735
9 217
Повідомити
Немає в наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 215/65 R16 98H
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

215/65 R16 98H

Написати відгук

Код: 768
25 737
Повідомити
Немає в наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 225/65 R17 102T
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

225/65 R17 102T

2024

Написати відгук

Код: 777
7 592
Повідомити
Немає в наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 255/55 R19 111V XL
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

255/55 R19 111V XL

Написати відгук

Код: 14402
9 068
Повідомити
Немає в наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 255/60 R17 106H
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

255/60 R17 106H

Написати відгук

Код: 794
9 376
Повідомити
Немає в наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 265/60 R18 110H
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

265/60 R18 110H

Написати відгук

Код: 6698
7 094
Повідомити
Немає в наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 265/50 R19 110H XL AO
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

265/50 R19 110H XL AO

Написати відгук

Код: 1000412872
9 045
Повідомити
Немає в наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 275/55 R19 111H M0
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

275/55 R19 111H M0

Написати відгук

Код: 179539
12 650
Повідомити
Немає в наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 275/55 R19 111V XL M0
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

275/55 R19 111V XL M0

Написати відгук

Код: 1000411854
13 290
Повідомити
Немає в наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 235/70 R17 111H XL
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

235/70 R17 111H XL

Написати відгук

Код: 775
11 536
Повідомити
Немає в наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 265/60 R18 110H M0
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

265/60 R18 110H M0

2024

Написати відгук

Код: 179538
11 459
Повідомити
Немає в наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 235/50 R19 99V M0
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

235/50 R19 99V M0

Czech Rep.

Написати відгук

Код: 1000875760
7 266
Повідомити
Немає в наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 265/60 R18 110V M0
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

265/60 R18 110V M0

Написати відгук

Код: 174013
9 704
Повідомити
Немає в наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 235/65 R17 104V M0
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

235/65 R17 104V M0

Написати відгук

Код: 193380
4 544
Повідомити
Немає в наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 235/60 R17 102V M0
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

235/60 R17 102V M0

Написати відгук

Код: 179530
9 215
Повідомити
Немає в наявності
Літні шини Continental Conti4x4Contact 255/50 R19 107V
Літні шиниЛегкові
Continental
Conti4x4Contact

255/50 R19 107V

2023

Написати відгук

Код: 170613
9 970
Повідомити
Немає в наявності
Loading...
Головна
Каталог
Кошик
Увійти